درباره ما

درباره ی شرکت ما


سطح یک متشکل از نیرو های مجرب با سابقه کار درخشان بیش از 5 سال اماده خدمت رسانی به کارفرمایان در حوزه های مختلف جهت توسعه و بهبود عملکرد وب سایت پا در عرصه طراحی و توسعه وب سایت های نرم افزاری نهاده است.  مجموعه طراحی سایت سطح یک با تکیه بر دانش روز دنیا و با پلتفرم های بروز برنامه نویسی اقدام به طراحی و توسعه نرم افزار ها و وب سایت های متناسب با بوجه شما مینماید.

ایده و اجرا

مجموعه سطح یک با وجود تیم طراحی UI و UX همچنین گرافیست های مجرب شیوه نامه طراحی سایت شما را از ایده پردازی تا اجرا بر عهده میگیرد.
اختصاصی و غیر اختصاصی

اختصاصی و غیر اختصاصی

تیم نرم افزاری سطح طراحی انواع سایت با پلتفرم های بروز دنیا با شیوه های اختصاصی و غیر اختصاصی را در کمترین زمان ارائه داده است که ایین تمایز میان این مجموعه و دیگر مجموعه ها میباشد.

درباره ی شرکت ما


مجموعه سطح یک  ارائه کننده خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سال 1396 و با هدف ارتقای کیفیت طراحی و توسعه وب سایت های اینترنتی پا به عرصه ظهور گذاشت و از همان ابتدا با تکیه به نیروهای جوان و مبتکر خود توانست مراحل پیشرفت را به خوبی طی نماید . هم اکنون با گذشت حدود 5 از فعالیت ، این مجموعه با برندهای بسیاری در زمینه طراحی و تولید نرم افزار های اینترنتی همکاری می کند.

مهندس رضا نیک خواه مدیر تیم سئو

رضا نیک خواه

مدیر تیم سئو
مهندس وحید غلامعلی مدیر برنامه نویسی

وحید غلامعلی

مدیر تیم برنامه نویسی
امیر حسین زرگران مدیر محتوا

امیر حسین زرگران

مدیر تیم محتوا